Deelnemers

DSC_8832        DSC_8824     DSC_8819 DSC_8818 DSC_8817 DSC_8816 DSC_8815 DSC_8814 DSC_8813 DSC_8812 DSC_8811 DSC_8810 DSC_8809 DSC_8807 DSC_8806 DSC_8805 DSC_8804 DSC_8803 DSC_8801 DSC_8800 DSC_8799 DSC_8798 DSC_8797 DSC_8796 DSC_8795 DSC_8793 DSC_8792 DSC_8790 DSC_8789 DSC_8788 DSC_8787 DSC_8786 DSC_8785 DSC_8784 DSC_8783 DSC_8782 DSC_8781 DSC_8780 DSC_8779 DSC_8778 DSC_8777 DSC_8776 DSC_8771 DSC_8770 DSC_8769 DSC_8768 DSC_8767 DSC_8764 DSC_8763 DSC_8762 DSC_8761 DSC_8760 DSC_8759 DSC_8758 DSC_8757 DSC_8755 DSC_8753 DSC_8752 DSC_8751 DSC_8750 DSC_8749 DSC_8747 DSC_8746 DSC_8745 DSC_8744 DSC_8743 DSC_8742 DSC_8741 DSC_8740 DSC_8739 DSC_8738 DSC_8736 DSC_8735 DSC_8734 DSC_8733 DSC_8731 DSC_8730 DSC_8729 DSC_8728 DSC_8726 DSC_8725 DSC_8724 DSC_8723 DSC_8721 DSC_8719 DSC_8718 DSC_8717 DSC_8716 DSC_8715 DSC_8709 DSC_8704 DSC_8703 DSC_8702 DSC_8701 DSC_8700 DSC_8699 DSC_8696 DSC_8695 DSC_8694 DSC_8693 DSC_8692 DSC_8691 DSC_8690 DSC_8689 DSC_8688 DSC_8685 DSC_8684 DSC_8683 DSC_8680 DSC_8679 DSC_8678 DSC_8677 DSC_8676 DSC_8672 DSC_8671 DSC_8670 DSC_8669 DSC_8667 DSC_8666 DSC_8660 DSC_8658 DSC_8657 DSC_8655 DSC_8653 DSC_8651 DSC_8647 DSC_8646 DSC_8645 DSC_8644 DSC_8642 DSC_8641 DSC_8637 DSC_8636 DSC_8635 DSC_8633 DSC_8631 DSC_8630 DSC_8629 DSC_8628 DSC_8627 DSC_8626 DSC_8624 DSC_8623 DSC_8621 DSC_8620 DSC_8619 DSC_8617 DSC_8616 DSC_8615 DSC_8614 DSC_8613 DSC_8610 DSC_8609 DSC_8608 DSC_8607 DSC_8606 DSC_8603 DSC_8602 DSC_8600 DSC_8599 DSC_8598 DSC_8597 DSC_8596 DSC_8595 DSC_8594 DSC_8593 DSC_8592 DSC_8591 DSC_8590 DSC_8589 DSC_8588 DSC_8587 DSC_8586 DSC_8585 DSC_8584 DSC_8583 DSC_8582 DSC_8581 DSC_8580 DSC_8578 DSC_8577 DSC_8576 DSC_8575 DSC_8574 DSC_8573 DSC_8572 DSC_8571 DSC_8570 DSC_8569 DSC_8568 DSC_8567 DSC_8566 DSC_8565 DSC_8564 DSC_8563 DSC_8562 DSC_8561 DSC_8560 DSC_8559 DSC_8558 DSC_8557 DSC_8556 DSC_8555 DSC_8554

Lic.nr. Rugnr. Categorie   Sportklasse start 13.30 uur R van de Bakkerstraat
16532 1 J. Jermo Agema DEN HELDER
15355 2 M. Marc Altyzer AMSTELVEEN
16580 3 R. Ruud Bakker WORMER
16568 4 H.C. Richard Bakker Bovenkarspel
15009 5 E.A. Edwin van Beek ZWAAG
15987 6 H.J. Henk-Jan Buis ENKHUIZEN
15007 7 B. Brian Burggraaf Velserbroek
16519 8 R. Ruud Coers HOOGKARSPEL
16681 9 P. Paul Croon CASTRICUM afschrijving
15244 10 J.D. Jan-Dick den Das LANDSMEER
16428 11 D. Danny Degeling LUTJEBROEK
15169 12 I. Iloy Fennis SPAARNDAM
16335 13 A.J. Andries Flart HARDERWIJK afschrijving
16007 14 R.J. Rene Groot HEILOO
15656 15 M. Michel Henrix DEN HELDER
16173 16 B. Bob Hentenaar AMSTERDAM afschrijving
15184 17 CG. Caspar Hermans AMSTERDAM
16531 18 E. Erik Hooyman ENKHUIZEN afschrijving
15806 19 S. Stijn Hulsebos LICHTENVOORDE
16083 20 M. Maarten Kamsma Alkmaar
16438 21 D.J.H. Daniel Kleijn WOGNUM
16517 22 K. Koen Klinkhamer ALKMAAR
16405 23 L. Laurens Koster OEGSTGEEST
16696 24 J Johannes Lachi Katwijk
16206 25 M. Marcel Lambregts METEREN
16160 26 R. Roy Lennings ENKHUIZEN
15917 27 N. Nick Lennings ENKHUIZEN
16169 28 C. Nico Leyen ENKHUIZEN
16058 29 C.W. Wilco van der Made MEDEMBLIK
16331 30 M.J. Michael van Meerland AMSTELHOEK
16256 31 J.W. Johan Meijer NIEUWE NIEDORP
16163 32 W.J. Arjen Neefjes BOVENKARSPEL
16201 33 F. Frank Nijssen HAARLEM
15173 34 R.J.C. René Pascha ZUID-SCHARWOUDE
15280 35 M. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep
16420 36 M. Marcel Schipper HOOGWOUD
16463 37 T. Tom Schuit SCHERMERHORN
16300 38 G.W. Edwin Sierkstra Hoogkarspel
15041 39 P. Patrick de Smit NIEUW-VENNEP
16047 40 C. Cees Snoek VOLENDAM
16077 41 JA Jan Teeling Schagen
15503 42 M. Mike Tesselaar HEERHUGOWAARD
16052 43 J. Jan Tol VOLENDAM
15946 44 N.G. Nick Toonen LISSE
15446 45 M.J. Merijn Vermeulen ENKHUIZEN
16219 46 W. Willem van der Vlugt MEDEMBLIK
16308 47 R. Ralf Vos WARNSVELD
15489 48 E. Erwin de Vos Den Helder
15281 49 E. Eric de Vries DE GOORN
15086 50 G.J. Ger van der Wal HOOGKARSPEL
16031 51 H.J. Hendrik van Westen Assendelft
15402 52 R. Richard Westerhof HEEMSKERK
16030 53 K. Kees van Wonderen TUITJENHORN
16412 54 J.A. Hans van Wonderen TUITJENHORN
16165 55 M.J. Mark Bakker Huisduinen
15537 56 C. Cor van Bijnen VENHUIZEN
16605 57 S Sam Boon Hem
15396 58 J. Johan van den Braber AMSTERDAM
15752 59 P.M. Pierre Deen AMSTERDAM
16721 60 B Bart Groot Alkmaar
16703 61 D. Dave Groot ‘T ZAND
15612 62 J.L. Johan Hendriks HILVERSUM
16162 63 B.A. Bernard Kamp WOGNUM
15747 64 N. Nico Kingma AMSTERDAM
16332 65 B.P. Bart Klaver OPMEER
16501 66 J.C.W. Jacco Konijn HOORN
16582 67 J.J.P. Jurgen Kooij Hoorn
15545 68 I. Ivor Koopmans ANNA PAULOWNA
16317 69 S. Sander van Lith Andijk
16070 70 D. Dennis Moolhuijsen Rijsenhout
15037 71 S. Sander Nijhof APELDOORN
16612 72 D. Dennis de Porto DEN HELDER
16057 73 T. Tom Sier VOLENDAM
16485 74 D Daan Sietses Purmerend
15644 75 M. Manfred Verhulst Heerhugowaard
16086 76 K. Koert Weber SWIFTERBANT
16273 77 K. Klaas van Wonderen WAARLAND

 

Lic.nr. Rugnr. Categorie   Elite/Beloften/Amateurs   start 15.45 uur R.v.d.Bakkerstraat  
1515 1 R. Roy   Pieters ZWANENBURG    
1456 2 T. Tino   Haakman Enkhuizen    
1298 4 S.B. Silvan   Buis NIBBIXWOUD    
1062 6 D. Dennis   Souverein HAARLEM    
10207 7 A.L. Ton   Slippens SCHAGEN    
1363 8 B. Bart   Ursem Andijk    
1221 9 R.D. Ruben   Dorren AMSTERDAM    
5130 11 S. Stephan   Bakker ZAANDAM afschrijving
1150 12 J.M. Joris de Boer ’t Veld    
5099 13 H. Hessel   Bokhorst ALMERE    
5383 14 G.C.P. Sjors   Dekker ANDIJK    
5407 15 A. Adne van Engelen ‘T ZAND NH    
1059 16 T. Tom   Gakes ZWAAG    
11197 17 D.C. Danny   Janssen Hoorn NH    
1117 18 G.J. Geertjan   Jonkman ANDIJK    
1220 19 R.J.M. Robbert-Jan Mol NIBBIXWOUD    
11055 20 N. Nick   Molijn SCHERMERHORN afschrijving
11186 21 R.R. Richard   Mulder DEN HELDER afschrijving
10609 22 F.R. Fred   Pronk HEERHUGOWAARD    
10279 23 I. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne MIJDRECHT afschrijving
1053 24 T.A. Tijl van der Steeg WINKEL    
11198 25 M. Maurice   Steenbeek Zaandam    
1241 26 J.J. Jody   Tesselaar HEERHUGOWAARD afschrijving
5266 27 T. Tom de Vaal BOVENKARSPEL    
11531 28 G.A. Gerard   Windhouwer OOSTZAAN    
5321 29 D. Dilan van der Aar SPAARNDAM    
1204 30 L.G.J.S. Sander   Aardenburg ZAANDAM    
192 31 D. Dennis   Bakker DE RIJP    
10295 32 T. Thijs   Bleeker OBDAM    
10844 33 M.J. Marius van Breda Wassenaar    
1291 34 R. Rick van Breda DEN HELDER    
5124 35 J. Jochum   Buchener ILPENDAM    
5254 36 B. Bernie   Dolfsma IJSSELMUIDEN    
5007 37 T. Thomas   Fijen HEEMSKERK    
5420 38 I.N. Ike   Groen TUITJENHORN    
5122 39 D.H. Daan de Groot LELYSTAD    
1199 40 T. Thomas   Hartog HAARLEM    
10860 41 S. Bas van der Kamp ALKMAAR    
10774 42 D.A.J. Dennie van der Kooi FRANEKER    
5301 43 E.W. Etienne   Kooreman AALSMEER    
10389 44 M. Mike   Kuyper IJSSELMUIDEN    
1284 45 M.J. Martijn   Lust tuitjenhorn    
1225 46 M. Michael   McKay HILLEGOM    
1364 47 T. Tom van der Meer BADHOEVEDORP    
10901 48 B. Bas   Oude Elferink Soest    
5309 49 L. Lars   Oudwater PURMEREND    
11728 50 B. Barry   Porsius Lelystad    
1253 51 R.H. Raymond   Splinter HOORN NH    
5193 52 P.C.J. Patrick   Stam UITGEEST    
10329 53 TAB Dick   Teeling Schagen    
5077 54 J. Jorn   Teer ASSENDELFT    
5234 55 D. Dylan van Zijl HARDERWIJK    
                 

 

Borbo Hardloopwedstrijden 2013 Borbo wielerwedstrijd

Hoofdsponsor:

Buienradar


KNWU